CONCERTS


Event Date Place Information
Live Festival Oswiecim 25-28.06 stadion MOSIR-u Osiwecim Eric Clapton, Edyta Bartosiewicz i inni
http://lifefestival.pl/
Dawid Kwiatkowski 27.06 Kwadrat koncerty dla nastolatek
http://www.mmkrakow.pl/482783/2014/6/12/dawid-kwiatkowski-zagra-w-kwadracie-bilety?category=kultura
Letni festwal Jazzowy 06.07 Rynek Główny, Piwnica Pod Baranami całodzienna impreza na rynku
Emmure 11.07 Fabryka bardzo kontrowersyjna grupa
http://www.mmkrakow.pl/478945/2014/6/19/emmure-zagra-w-fabryce-bilety?category=news
Uburen 11.07 Kot Karola heavy-metal
http://www.mmkrakow.pl/483232/2014/6/24/metalowy-zespol-uburen-zagra-w-krakowie-bilety?category=news
Męskie Granie 2014 12.07 Ogrody Muzeum Archeologicznego (ul. Senacka 3) Rojek, Brodka, Budzynski, Smolik, Podsiadlo, Emade, Sobolewski
http://www.mmkrakow.pl/482953/2014/6/15/meskie-granie–zagraja-rojek-behemoth-i-brodka-wykonawcy-bilety?category=news
Festiwal Rozstaje 13-20.07 kilka scen gwiazdy muzyki afrykanskiej
http://www.mmkrakow.pl/484520/2014/6/24/festiwal-rozstaje–zabierze-nas-na-poludnie-program-krakow-za-darmo?category=news
Coke Live Music Festival 08-09.08 lotnisko Billy talent, Snow Patrol, Hurts,Editors, Pearl Jam, The Strokes, Foo Fighters
Andrea Bocelli 30.08 stadion Cracovii włoski tenor, kompozytor
http://www.mmkrakow.pl/466479/2014/6/23/andrea-bocelli-w-polsce-wystapi-na-stadionie-cracovii-bilety?category=news
Blaze Bayley 17.09 Lizard King http://www.mmkrakow.pl/483250/2014/6/10/blaze-bayley-zagra-w-krakowie?category=news
Cockney Rejects 29.09 Kwadrat http://www.mmkrakow.pl/482383/2014/5/29/cockney-rejects-pils-i-boozeglory-w-krakowie-koncert-punkowych-legend-i-mlodych-wilkow?category=news
GusGus 17.09 klub Studio elektroniczna muzyka+pokazy swietlne
http://www.mmkrakow.pl/482110/2014/5/27/islandzki-gusgus-wystapi-w-klubie-studio-bilety?category=news
In Flames 27.09 klub Studio szwedzki zespol
Erlend Oye 3.10 klub Studio Dj+zespół ze skandynawii
http://www.mmkrakow.pl/482171/2014/5/27/erlend-oye-wystapi–pazdziernika-w-krakowie-bilety?category=news
Behemoth 8 i 9.10 klub Fabryka polski zespół metalowy
http://www.mmkrakow.pl/478623/2014/5/27/behemoth-zagra-dwa-pazdziernikowe-koncerty-w-krakowie-bilety?category=news
Bracia Figot Fagot 10.10 klub Kwadrat disco polo
http://www.mmkrakow.pl/484018/2014/6/17/bracia-figo-fagot-zagraja-w-kwadracie-bilety?category=news
Michael Buble 4.11 Kraków Arena http://www.mmkrakow.pl/476009/2014/3/23/michael-buble-wystapi-w-krakow-arenie-bilety?category=news
Elton John 5.11 Kraków Arena http://www.mmkrakow.pl/482688/2014/6/14/elton-john-wystapi-w-krakow-arenie-bilety-na-koncert?category=news
Tarja Turunen 9.11 klub Studio http://www.mmkrakow.pl/477975/2014/4/8/tarja-turunen-wraca-z-koncertem-do-krakowa-bilety?category=news
Slash 20.11 Kraków Arena http://www.mmkrakow.pl/482112/2014/6/15/slash-zagra-w-krakow-arenie-bilety-na-koncert?category=news
Folk Fest 2014 27.11 Fabryka http://www.mmkrakow.pl/480212/2014/5/5/folk-fest–w-krakowie-bilety-program?category=news
Bryan Adams 16.12 Kraków Arena
Ennio Morricone 14.02 Kraków Arena zdobywca oscara
Katy Perry 24.02 Kraków Arena